Avicii feat. Rita Ora - Lonely Together


Музички времеплов
  • 1995 - Тапанистот на Motley Crue, Tommy Lee се жени со ѕвездата на серијата „Чувари на плажата“, Pamela Anderson. Невестата на венчавката носела бело бикини.
  • 1977 - UK No.1 Leo Sayer 'When I Need You'
  • 1957 - UK No.1 Tab Hunter 'Young Love'
  • 1977 - UЅА No.1 Earth Band 'Blinded By The Light'
  • 1994 - UЅА No.1 John Michael Montgomery 'Kickin' It Up'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје