Taylor Swift - Look What You Made Me Do


Музички времеплов
  • 1976 - UK No.1 The Real Thing 'You To Me Are Everything'
  • 1910 - Роден е Tom Parker, менаџерот на Elvis Presley.
  • 1988 - UK No.1 Bros 'I Owe You Nothing'
  • 1976 - Сите членови на Roxy Music објавуваат дека ќе градат одделни кариери најмалку една година.
  • 1982 - Bryan Ferry се жени со Lucy Helmore.
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје