Антена 5 Топ листи Вести Медиа Контакт
 
    
 Тим
 Програма
 Настани
 Предаватели
 Студија
Најбарани
1 Ed Sheeran 85
Thinking Out...
2 Kiesza 76
Hideaway
3 Myatta 46
Телово гори
4 The Hounds 44
Кај ни се ср...
5 Nicole Sch... 29
Your Love
повеќе     
Галерија
Фестивал Браќа Манаки 2014
повеќе     
Mак Топ 5
1 Даниел Кај...
Лисја есенск...
2 Кристина А...
Сега ми треб...
3 The Hounds
Кај ни се ср...
4 Емил Арсов
Ми требаш ко...
5 Myatta
Телово гори
повеќе     
Спонзорирани линкови
[HyperLink1]
[HyperLink1]
[HyperLink1]
 
        Антена 5 бр.1 во Македонија                    
Светска топ листа
Lara Scott
   ВО ЖИВО:  18:00 - 20:00  
     Lara Scott         Светска топ листа           Програма    
Дигитален Аудио Канал
  AAC (Advanced Audio Coding) е најновиот светски стандард за пренос на дигитални аудио податоци, кој овозможува напредно кодирање на аудио сигналот што резултира со кристален јасен звук и при мал пропусен опсег.
    Потребнa е последната верзија на Win Amp и клик на сликата!
 
 
    Температура      18:13 ч.
Скопје
-1
Берово
-3
      Спонзорирани линкови
[HyperLink1]
[HyperLink1]
[HyperLink1]
      Музички времеплов
1986 - UK No.1 Jackie Wilson 'Reet Petit...
 
1985 - Simon Le Bon од Duran Duran стапу...
 
1975 - Распаѓањето на Faces се официјали...
 
1999 - Sean 'Puff Daddy' Combs и неговат...
 
    Видео